Dołącz do nas!
kontakt@podlaskaliga.pl
PLP
Regulaminy rozgrywek
Newsy
Relacje
Zapowiedzi
Komunikaty
Video
VEO
Turbo Podlasiak
Wywiady
Mecze kolejki
Inne
YouTube
Foto
Drużyny
Mecze
Inne
Facebook
Orlik’24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
IV edycja PLP
GENERALKA
Fair Play IV edycja
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
Archiwum
III EDYCJA PLP
GENERALKA
Fair Play III edycja
HALA 23/24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
Superpuchar 2023
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
ORLIK’23
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II EDYCJA PLP
GENERALKA
HALA’22/23
TERMINARZ HALA
I LIGA
II LIGA
I LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
II LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
SUPERPUCHAR 2022
ORLIK
I liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
II liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
Kl. Indywidualne
Klasyfikacja GK
Klasyfikacja FAIR PLAY
I EDYCJA PLP
GENERALKA I EDYCJA
2021 – Hala
Terminarz
I liga runda zasadnicza
Tabela
II liga runda zasadnicza
Tabela
Superpuchar I edycji
Klasyfikacje indywidualne Superpuchar
2021 – Lato
Grupa C
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa D
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa E
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
1-4
5-8
2021 – Wiosna
Grupa A
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje Indywidualne
Bramkarz
Fair Play
Grupa B
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
All Time
TurboPodlasiak
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Turbo Podlasiak
Partnerzy
27 kwi
13:30
I LIGA
Top Auto
7
FC DrTusz
2
27 kwi
14:20
I LIGA
Aptel
3
Poltank
2
27 kwi
15:10
I LIGA
Mają Rozmach
1
Adampol Glovis
2
27 kwi
16:00
I LIGA
4Technology
3
Fc Bajaga
0
27 kwi
16:50
I LIGA
M-Fire
2
TIM TomBud
0
27 kwi
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
CF Bojary
0
27 kwi
18:30
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
2
Multicco Group
5
28 kwi
13:30
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
Waleczne Orły
3
28 kwi
14:20
II LIGA
Eskular
3
Konceptbud
3
28 kwi
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
ZPS Biaform SA
5
28 kwi
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
1
Ramis
0
28 kwi
16:50
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
0
CEDC Polmos Białystok
0
28 kwi
17:40
II LIGA
OSMAR
0
VESTA
0
28 kwi
18:30
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Bosch Service Tech-Car
2
Hala’22 Asystenci II LIGA
Home
Hala’22 Asystenci II LIGA
Hala'22 Asystenci II LIGA
Zawodnik
APG
Kaniewski Bartosz
12
8
0.67
Wasilewski Mariusz
13
8
0.62
Szczepanik Marcin
13
8
0.62
Suszczyński Oktawiusz
13
7
0.54
Woroniecki Piotr
11
7
0.64
Sołowiej Tomasz
13
7
0.54
Jasielczuk Tomasz
12
6
0.50
Sokólski Piotr
13
6
0.46
Kotyński Dominik
11
5
0.45
Zaniewski Mark
11
5
0.45
Sołowiej Arkadiusz
11
5
0.45
Chodkiewicz Marcin
12
5
0.42
Filipczuk Krystian
12
5
0.42
Zelenko Bohdan
11
5
0.45
Łuczak Cezary
11
4
0.36
Strzechocki Marek
9
4
0.44
Zimnoch Paweł
3
4
1.33
Nowicki Patryk
9
4
0.44
Sarosiek Marcin
10
4
0.40
Maćkowiak Tomasz
8
4
0.50
Vovchyk Maksym
13
4
0.31
Moniuszko Adrian
12
3
0.25
Muśko Piotr
12
3
0.25
Straszyński Łukasz
10
3
0.30
Gawryluk Arkadiusz
12
3
0.25
Grzybowski Stanisław
11
3
0.27
Boguski Krzysztof
7
3
0.43
Fedchyk Andrii
13
3
0.23
Kontsavy Artsiom
13
3
0.23
Michałowski Euzebiusz
7
3
0.43
Łukaszewicz Maciej
9
3
0.33
Jurkowicz Mateusz
13
3
0.23
Moskal Paweł
13
3
0.23
Vorozhbyt Viacheslav (GK)
13
3
0.23
Kamiński Jakub
10
3
0.30
Dolecki Krzysztof
10
3
0.30
Grabarczyk Kacper
11
3
0.27
Rosiński Łukasz
8
2
0.25
Grycuk Mariusz
9
2
0.22
Piakhotski Yauheni
12
2
0.17
Astapchyk Artsem
9
2
0.22
Sipko Maciej
11
2
0.18
Kryszczyński Jarosław
7
2
0.29
Wiński Norbert
10
2
0.20
Pryczynicz Paweł
3
2
0.67
Gil Sebastian Krzysztof
8
2
0.25
Sosnowski Arkadiusz
9
2
0.22
Kazimirov Dmytro
5
2
0.40
Jurgielewicz Filip
12
2
0.17
Pomichter Patryk
11
2
0.18
Wasilewski Wojciech
12
2
0.17
Sakowski Sebastian
10
2
0.20
Karolczuk Patryk
6
2
0.33
Malinowski Piotr
8
2
0.25
Kolas Aliaksandr
8
2
0.25
Wałkuski Bartosz
6
2
0.33
Kulesza Rafał
6
2
0.33
Fajęcki Kamil
9
2
0.22
Markowski Kamil
9
2
0.22
Popławski Przemysław II
9
2
0.22
Iwaniuk Janusz
9
1
0.11
Mielnicki Jakub
11
1
0.09
Kwiatkowski Krzysztof
6
1
0.17
Pieńkowski Karol
7
1
0.14
Łukaszewicz Grzegorz
12
1
0.08
Klepacki Przemysław
9
1
0.11
Jurkowicz Rafał
13
1
0.08
Tyborowski Zbigniew
10
1
0.10
Dołżyk Michał
7
1
0.14
Jaroszuk Piotr
3
1
0.33
Tratsiak Uladzimir
12
1
0.08
Brzeziński Damian
6
1
0.17
Wnorowski Łukasz
2
1
0.50
Łokić Wojciech
10
1
0.10
Puchajda Adam
12
1
0.08
Lewczuk Paweł
9
1
0.11
Kaczanowski Daniel
9
1
0.11
Przemielewski Patryk
4
1
0.25
Srebnyuk Dmitry
10
1
0.10
Meger Seweryn
7
1
0.14
Chwojko Marcin
11
1
0.09
Wnuszyński Karol
4
1
0.25
Burkovets Vadym
7
1
0.14
Fokin Ivan
13
1
0.08
Kondracki Sebastian
5
1
0.20
Łapka Bartosz
11
1
0.09
Trusiewicz Marcin
7
1
0.14
Szaciłowski Krzysztof
3
1
0.33
Ozacet Adem
7
1
0.14
Milkamanowicz Tomasz
7
1
0.14
Szyszko Adrian
8
1
0.13
Buzun Karol
1
1
1.00
Ostaszewski Krzysztof
1
1
1.00
Sochor Paweł
13
1
0.08
Móżdżyński Maciej
11
1
0.09
Lubowicki Sylwester
8
1
0.13
17 mar
19:00
I LIGA
CF Bojary
1
Aptel
1
23 mar
19:10
Bosch Service Tech-Car
2
Mają Rozmach
2
20 kwi
13:30
II LIGA
VESTA
2
Bosch Service Tech-Car
1
20 kwi
14:20
II LIGA
OSMAR
6
Unibep Bielsk Podlaski
3
20 kwi
15:10
II LIGA
FC GRUBASSY
1
Hanbud
11
20 kwi
16:00
II LIGA
Waleczne Orły
5
Eskular
0
20 kwi
16:50
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
4
FC Progress Białystok
0
20 kwi
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
ZPS Biaform SA
4
20 kwi
18:30
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
Ramis
4
21 kwi
13:30
I LIGA
INTaF
0
Hurtownia Krokus
3
21 kwi
14:20
I LIGA
Multicco Group
2
4Technology
3
21 kwi
15:10
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
1
M-Fire
1
21 kwi
16:00
I LIGA
Poltank
2
Mają Rozmach
1
21 kwi
16:50
I LIGA
CF Bojary
0
Adampol Glovis
1
21 kwi
17:40
I LIGA
TIM TomBud
0
Aptel
3
21 kwi
18:30
I LIGA
Fc Bajaga
0
FC DrTusz
3
27 kwi
13:30
I LIGA
Top Auto
7
FC DrTusz
2
27 kwi
14:20
I LIGA
Aptel
3
Poltank
2
27 kwi
15:10
I LIGA
Mają Rozmach
1
Adampol Glovis
2
27 kwi
16:00
I LIGA
4Technology
3
Fc Bajaga
0
27 kwi
16:50
I LIGA
M-Fire
2
TIM TomBud
0
27 kwi
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
CF Bojary
0
27 kwi
18:30
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
2
Multicco Group
5
28 kwi
13:30
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
Waleczne Orły
3
28 kwi
14:20
II LIGA
Eskular
3
Konceptbud
3
28 kwi
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
ZPS Biaform SA
5
28 kwi
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
1
Ramis
0
28 kwi
16:50
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
0
CEDC Polmos Białystok
0
28 kwi
17:40
II LIGA
OSMAR
0
VESTA
0
28 kwi
18:30
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Bosch Service Tech-Car
2
11 maj
13:30
II LIGA
Bosch Service Tech-Car
Eskular
11 maj
14:20
II LIGA
Konceptbud
Hanbud
11 maj
15:10
II LIGA
ZPS Biaform SA
Unibep Bielsk Podlaski
11 maj
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
GTS Nowa Wygoda
11 maj
16:50
II LIGA
Ramis
VESTA
11 maj
17:40
II LIGA
Waleczne Orły
WIARA PIASTA II
11 maj
18:30
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
FC GRUBASSY
12 maj
13:30
I LIGA
Poltank
M-Fire
12 maj
14:20
I LIGA
Mają Rozmach
Hurtownia Krokus
12 maj
15:10
I LIGA
FC DrTusz
INTaF
12 maj
16:00
I LIGA
Multicco Group
TIM TomBud
12 maj
16:50
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
4Technology
12 maj
17:40
I LIGA
Adampol Glovis
Aptel
12 maj
18:30
I LIGA
Fc Bajaga
Top Auto
18 maj
13:30
I LIGA
Aptel
PTH Maltrans Znienacka
18 maj
14:20
I LIGA
Fc Bajaga
Multicco Group
18 maj
15:10
I LIGA
Adampol Glovis
INTaF
18 maj
16:00
I LIGA
Top Auto
Hurtownia Krokus
18 maj
16:50
I LIGA
TIM TomBud
Mają Rozmach
18 maj
17:40
I LIGA
CF Bojary
Poltank
18 maj
18:30
I LIGA
M-Fire
4Technology
19 maj
13:30
II LIGA
VESTA
Waleczne Orły
19 maj
14:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
FC GRUBASSY
19 maj
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
Eskular
19 maj
16:00
II LIGA
Ramis
Bosch Service Tech-Car
19 maj
16:50
II LIGA
Hanbud
ZPS Biaform SA
19 maj
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
Konceptbud
19 maj
18:30
II LIGA
OSMAR
CEDC Polmos Białystok
8 cze
13:30
II LIGA
OSMAR
Konceptbud
8 cze
14:20
II LIGA
FC GRUBASSY
ZPS Biaform SA